Четверг, 28.03.2024, 21:42
Приветствую Вас Гость | RSS

Сайт инвесторов "УКО"

Стоительство дома №15 - Страница 89 - Форум инвесторов "УКО"

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум инвесторов "УКО" » Общий раздел » Общение инвесторов Олевской 13/50 и 15 » Стоительство дома №15 (3 секция)
Стоительство дома №15
Ольга7Дата: Вторник, 19.05.2015, 15:20 | Сообщение # 1321
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 46
Репутация: 1
Статус: Offline
Я что-то пропустила, а зачем нам охрана?
 
waspДата: Четверг, 21.05.2015, 07:14 | Сообщение # 1322
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 32
Репутация: 2
Статус: Offline
Охорона треба. Я не раз замічав на сходових клітках пацанів в фізкультурних костюмах з сємками та пивасиком.
 
ХвояДата: Четверг, 21.05.2015, 08:16 | Сообщение # 1323
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 109
Репутация: 2
Статус: Offline
Пока ремонтники в доме и много пустых квартир, никто не проследит, кто где сидит и плюет. В спецформе катаются между этажами - бригадный подряд? С таким договором - уж лучше консьержка записывает, кто и куда. Охрана хорошо, если есть забор вокруг дома и 1 вход. Вокруг меня в домах новых консьерж + ключ. Все довольны.
 
GalaДата: Четверг, 21.05.2015, 12:51 | Сообщение # 1324
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 35
Репутация: 0
Статус: Offline
Я думаю  "Хвоя" права, по работе я много бываю в новых домах, нигде не видела охрану, во всех домах сидит консьерж+ключ, а от ограбления и охрана не поможет, даже исходя из пункта 7.1 где мы не несём никакой ответственности, и если кто-то захочет ограбить, то он найдет тысячу  вариантов, как это сделать, тем более  2 подъезд не охраняется. Охрана только лишь для того, что-бы снять  с нас деньги(где-то же нужно заработать) и еще +консьерж! А нам это нужно?
 
oxyy15Дата: Четверг, 21.05.2015, 21:19 | Сообщение # 1325
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 33
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Gala ()
Охрана только лишь для того, что-бы снять  с нас деньги(где-то же нужно заработать) и еще +консьерж!
Я тоже против охраны.
 
waspДата: Пятница, 07.08.2015, 12:54 | Сообщение # 1326
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 32
Репутация: 2
Статус: Offline
Чи багато вже людей поставили лічильники тепла?
 
vladraidДата: Пятница, 07.08.2015, 17:45 | Сообщение # 1327
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 234
Репутация: 8
Статус: Offline
Цитата wasp ()
Чи багато вже людей поставили лічильники тепла?
Цю інформацію має організація, що їх встановлює.  Зателефонуйте.
 
dzarinaДата: Понедельник, 10.08.2015, 06:53 | Сообщение # 1328
Инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
Шановні мешканці! Судячи по всьому "скоропостижно" наш ліфт піде в *** З такою експлуатацією та сусідами "залізобетоними" , які не розуміють елементарного. Будем ходити пішки!
 10.08.15  --- 2 години 30 хв. повертаємось з відпочинку. Бачим картину "Репина - Не ждали" , біля ліфту 2 особи будівельної наружності вантажать\розвантажують ліфт, Бог його знає. Побачивши нас були здивовані, та запропонували їхати, при завантаженому ліфті (видно розбирали перестінки у квартирі) блочками кількістю десятка два + ми (2 дорослих, 1 дитина, 5 сумок - не легких!) На нашу репліку - ВИ ЩО ЗДУРІЛИ? Він же ж поломиться!.... Відповідь - Та нічого йому не буде... І почали швиденько ліфт розвантажувати... Біля ліфту було вже так завалено тим будівельним хламом, що ми ледве зайшли до ліфту...
 Видно, щановні сусіди, деяким з нас до самого Лімпопо... Буде той ліфт їздити чи він може по летить... Робим ставки - до верху?... До низу ???
 
waspДата: Понедельник, 10.08.2015, 13:26 | Сообщение # 1329
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 32
Репутация: 2
Статус: Offline
Сьогодні о 6-ій ранку не зміг з"їхати ліфтом бо дуже активно завантажували і розвантажували на 32-ому поверсі. Судячи з гуркотів, щось дуже важке було. Хто живе на 32-ому поверсі і може прокоментувати?
 
SerikДата: Вторник, 11.08.2015, 12:17 | Сообщение # 1330
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 254
Репутация: 5
Статус: Offline
Вчера спускаюсь на работу, в 07-30 и работяга с полу набитым лифтом спускается с 32-го этажа, я ждал мин 5, не меньше. Я ему прямо сказал, что жильцы побить могут в прямом смысле этого слова, что все на работу и так спешат, как правило с утра. На что он ответил, что всю ночь возил и самому ему это уже надоело.
Это все дело в наших соседях, которые делают ремонт и не следят за своими работягами и/или их не инструктируют как нужно делать ремонт и когда, уже в густозаселенном доме с интенсивной ездой лифта, особенно в час пик. Это ведь не 1,5 года назад, когда вместе со мной еще квартир 10 от силы заселено было из 273. Тут нужно старасте этажа навести порядок на своем (32-м) этаже, так как успешно это каждый из нас старост делает на своем!


Сообщение отредактировал Serik - Вторник, 11.08.2015, 12:24
 
dzarinaДата: Вторник, 11.08.2015, 15:10 | Сообщение # 1331
Инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Serik ()
Тут нужно старасте этажа навести порядок на своем (32-м) этаже, так как успешно это каждый из нас старост делает на своем!
Мені здається,що скоріше не 32 поверх буде наводити порядок, а як наслідок мешканці інших поверхів.

Добавлено (11.08.2015, 15:10)
---------------------------------------------
Буквально вчора знову були учасниками не приємної розмови з мешканцями або ж точніше "товстолобами" 29 поверху ( принаймні вони ту кнопку
нажали в ліфті). У ліфт вже зайшло 5 чоловік + тих особистойстей 4
чоловіка. На зауваження, що мже трапитись лихо з такою кількістю людей
була не адекватна реакція. І пішла репліка - З ранку тут ще не стільки
їздить... Та йпрст... ЛЮДИ!!! Не будьте тією бронелобою сутністю!
Станьте поміркованими! Думайте про майбутнє, міняйтесь! Почніть з себе!

 
GeffroyДата: Вторник, 11.08.2015, 15:33 | Сообщение # 1332
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 154
Репутация: 0
Статус: Offline
dzarina, а не легче зайти на 32 этаж, узнать кто снес стену и об.яснить правила эксплуатации лифтом еще раз, чем искать человека здесь на форуме?
 
dzarinaДата: Среда, 12.08.2015, 20:06 | Сообщение # 1333
Инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Geffroy ()
dzarina, а не легче зайти на 32 этаж, узнать кто снес стену и об.яснить правила эксплуатации лифтом еще раз, чем искать человека здесь на форуме?
 Чому на вашу думку тут когось шукають? Той хто цю стіну зніс тут не вештається. І з більшою ймовірністю чиїсь зауваження цьому чоловіку\жінці, саме з цього 32 поверху і до самї землі...
 
уко-ФОБДата: Воскресенье, 16.08.2015, 11:31 | Сообщение # 1334
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 66
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата dzarina ()
І пішла репліка - З ранку тут ще не стільки їздить... Та йпрст... ЛЮДИ!!! Не будьте тією бронелобою сутністю!
Станьте поміркованими! Думайте про майбутнє, міняйтесь! Почніть з себе!

Ми живемо з такими 1/2 сусідами-"БИКАМИ", що все що ви написали вище це так собі, "детский лепет"))) . Горбатих, як кажуть могила тільки виправить. І найгірше те, що ці горбаті виховують своїх дітей "горбатими". Звичайні, буденні ситуація біля ліфту: коли ти вітаєшся з сусідами (квартирантами) половина з яких  зробить вигляд, що не почула, а друга половина з половини зробить вигляд: "как ты посмел пожелать мне доброго вечера, халоп и визуально ""наступил мне на ногу, где у него с самого детства мозоли"))
 
dzarinaДата: Воскресенье, 16.08.2015, 21:30 | Сообщение # 1335
Инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата уко-ФОБ ()
Ми живемо з такими 1/2 сусідами-"БИКАМИ", що все що ви написали вище це так собі, "детский лепет"))) . Горбатих, як кажуть могила тільки виправить. І найгірше те, що ці горбаті виховують своїх дітей "горбатими". Звичайні, буденні ситуація біля ліфту: коли ти вітаєшся з сусідами (квартирантами) половина з яких зробить вигляд, що не почула, а друга половина з половини зробить вигляд: "как ты посмел пожелать мне доброго вечера, халоп и визуально ""наступил мне на ногу, где у него с самого детства мозоли"))
Що відповісти... Так це тільки один вихід...могила... Можливо важке дитинство... горшок з ручкою в середину. Хто його знає... Іноді дійсно дивує та бісить така поведінка людей на твою чемність.
 
Форум инвесторов "УКО" » Общий раздел » Общение инвесторов Олевской 13/50 и 15 » Стоительство дома №15 (3 секция)
Поиск: