ЗРАЗОК СКАРГИ В ПРОКУРАТУРУ на УКО - От инвестора инвестору - РАЗНОЕ - Каталог файлов - Сайт инвесторов ГК "УКОГРУП"
Суббота, 20.12.2014, 04:57
Приветствую Вас Гость | RSS
Разделы
Войти на сайт
Категории раздела
От инвестора инвестору [4]
То что может быть также полезно другим инвесторам. Качайте - загружайте. размер файла до 14 МБ.
Поиск

Сайт инвесторов "УКО"

Каталог файлов

Главная » Файлы » РАЗНОЕ » От инвестора инвестору

ЗРАЗОК СКАРГИ В ПРОКУРАТУРУ на УКО
15.04.2010, 17:33
Генеральному прокурору України
____________ПІБ_____________
01011, м.Київ, вул. Різницька 13/15

Адреса ___місцезнаходження прокуратури___
Громадянина ____________ ПІБ ______________,
що проживає за адресою: _________________________.
Тел. _____________
Копія:

З А Я В А

«___» ___________ 200 р. я згідно договору №_____сплатив будівельній компанії ТОВ «Укоінвестбуд» (ИНН25637272651), місцезнаходження, м Київ-02090,вул. Харківське шосе, 19,тел.(044)593-38-76,(044)585-26-49)) грошові кошти у сумі ______________________. Згідно договору ТОВ «Укоінвестбуд» зобов’язувалось передати мені у власність наступну нерухомість -_______________________________, за адресою ____________у строк до «____»___________200 __ року .
Натомість ТОВ «Укоінвестбуд» не виконує будівництво проінвестованої мною нерухомості, а будує іншу нерухомість у місті Києві, ігноруючи усі мої усні та письмові звернення.
На мої звернення мені відповідають, що у разі подачі позову до суду, вони все одно виграють суд, а якщо інвестори будуть ім «надоїдати» то вони об’являть ТОВ “Укоінвестбуд» банкрутом, і інвестори взагалі нічого не отримають.
На даний час термін затримки передачі мені нерухомості складає строк _____________ рока ______місяців.
Прошу Вас:
1. Перевірити діяльність керівництва та засновників ТОВ «Укоінвестбуд» на рахунок шахрайського використання коштів інвесторів,
2. Втрутитись в діяльність ТОВ «Укоінвестбуд», та зобов’язати добудувати проінвестований мною об’єкт нерухомості в найкоротший термін.

Про результати розгляду моєї заяви прошу повідомити мене письмово за наступною адресою ____________________________________________..

З повагою ________________ «___» ______ 200__р.

Порядок звернення В Генеральну Прокуратуру


Відповідно до вимог ст.16 Закону України "Про звернення громадян" скарга на дії чи рішення органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, об'єднання громадян, засобів масової інформації, посадової особи подається у порядку підлеглості вищому органу або посадовій особі.
Регламентом Генеральної прокуратури України передбачено, що звернення громадян та посадових осіб щодо порушень законів, які надійшли до Генеральної прокуратури України вперше і по них не приймались рішення прокурорами обласного рівня, розглядаються в управліннях (відділах) Генеральної прокуратури і можуть направлятись у відповідні прокуратури областей.
Враховуючи це, Генеральна прокуратура України рекомендує громадянам та керівникам юридичних осіб з первинними зверненнями звертатись безпосередньо до районних, міських та обласних прокуратури для вирішення їх по суті. У разі, якщо заявник вважає, що його звернення не знайшло свого вирішення вказаними прокуратурами, то відповідно до вказаних законодавчих та нормативних актів він має право оскаржити рішення керівників цих прокуратур до Генеральної прокуратури України чи безпосередньо до суду.
Звертаючись із письмовою заявою до Генеральної прокуратури України, необхідно дотримуватись вимог статті 5 Закону України "Про звернення громадян".
Зокрема, обов'язково необхідно зазначити прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, вказати суть порушеного питання, зауваження, пропозиції чи скарги.

Категория: От инвестора инвестору | Добавил: Инвестор-19
Просмотров: 21971 | Загрузок: 0 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Код *: