Среда, 08.05.2024, 13:38
Приветствую Вас Гость | RSS

Сайт инвесторов "УКО"

Стоительство дома №15 - Страница 7 - Форум инвесторов "УКО"

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум инвесторов "УКО" » Общий раздел » Общение инвесторов Олевской 13/50 и 15 » Стоительство дома №15 (3 секция)
Стоительство дома №15
ArmageddonДата: Четверг, 14.06.2012, 14:41 | Сообщение # 91
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 353
Репутация: 8
Статус: Offline
Quote (Хвоя)
если 4 и 5 секции будут выше 16-ти этажей (а скорее всего те же 32)

Думаю, що не буде вище 16-ти - там фундамент вилитий просто як плита - не розрахований на таку поверховість...
 
RuslanPДата: Четверг, 14.06.2012, 16:13 | Сообщение # 92
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 66
Репутация: -1
Статус: Offline
Мне кажется что эту сказку про плиту УКО сами и выдумали. Лично я не нашел в литературе ограничений по этажности в зависимости от фундамента. Если плитный фундамент рассчитан на 26 - 30 этажей он их и выдержит. Так что нужно нам запасаться терпением 4 секцию в лучшем случае года за 2 может и достроят. Хотя я может быть и не прав и уко раскаялось и с 4 секции начнет строить по честному не срывая срок и достроят ее к концу 2012.
 
BrynetkaДата: Вторник, 19.06.2012, 15:07 | Сообщение # 93
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 100
Репутация: 1
Статус: Offline
Кто-то был на стройке 3 секции?Как продвигается работа? Получается, у нас теперь собрание 14.07?
 
primaveraДата: Вторник, 19.06.2012, 15:33 | Сообщение # 94
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 148
Репутация: 1
Статус: Offline
Может, в связи с тем, что у нас новый директор, собраться раньше, чем 14.07? Пусть расскажет планы работ по нашей секции. Ведь предыдущие планы, я так понимаю, недействительны...
 
BrynetkaДата: Среда, 20.06.2012, 12:26 | Сообщение # 95
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 100
Репутация: 1
Статус: Offline
Думаю, что не все инвесторы мониторят форум уко и могут не быть осведомлены о встрече, если мы решим собраться раньше. ПОэтому предлагаю собраться, как обычно, во вторую субботу месяца - 14 июля, в 10.00.
 
РусланДата: Среда, 20.06.2012, 19:40 | Сообщение # 96
Активный инвестор
Группа: Заблокированные
Сообщений: 49
Репутация: -3
Статус: Offline
А что думает по поводу встречи 3-ей секции новый директор-может он будет месяц входить в курс дела, а через месяц его уволят
 
BrynetkaДата: Среда, 20.06.2012, 20:14 | Сообщение # 97
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 100
Репутация: 1
Статус: Offline
Согласна((( Нужно что-то думать и предпринимать. у кого какие предложения? может, давайте соберёмся в 1 субботу июля вместе со 2 секцией? как раз послушаем как продвигаются дела с вводом 2 секции в эксплуатацию и оформлением права собственности
 
primaveraДата: Среда, 20.06.2012, 20:30 | Сообщение # 98
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 148
Репутация: 1
Статус: Offline
по-моему, 7 июля - рабочий день за 29 июня...
 
РусланДата: Среда, 20.06.2012, 22:27 | Сообщение # 99
Активный инвестор
Группа: Заблокированные
Сообщений: 49
Репутация: -3
Статус: Offline
давайте соберемся вместе с 2-ой секцией
 
BrynetkaДата: Четверг, 21.06.2012, 09:36 | Сообщение # 100
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 100
Репутация: 1
Статус: Offline
кстати, да - 7 июля рабочий день за 29 июня. Я точно не смогу. Так может собрание и по 2 секции будет переноситсья?Нужно узнать и присоедениться к ним, если они конечно не будут против))
 
ArmageddonДата: Суббота, 15.09.2012, 18:04 | Сообщение # 101
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 353
Репутация: 8
Статус: Offline
Доброго дня, шановні інвестори по 3-ій секції.

Минулого разу вирішив не викладати новини зі зборів з метою таким чином заохотити тих, хто не відвідує зборів, але сьогодні на зборах вирішили, що все ж краще проінформувати народ. Отже:

1)Криша та каркас несучий - каркас фактично завершено, залишилося закінчити ліфтові приміщення та складні ділянки парапету на даху. Повністю кришу обіцяють закінчити після встановлення всіх вентблоків, які, нагадаю, подають краном для встановлення через кришу.

2) По цим же вент блокам - з 17 стояків змонтовано 3. Їх монтаж досить важливий, т.я. він тримає закінчення криші та кладку деяких перегородок і штукатурку всередині будинку. Євген Вікторович сказав що проблем з вент блоками немає - є гроші на них, є робочі для встановки, була затримка невелика тільки через поломку крана на минулому тижні - до 15 жовтня планують встановити всі вент блоки. Для підстраховки крана з жовтня обіцяли запустити підйомник по фасаду, для забезпечення роботи віконщиків, каменщиків та штукатурів.

3) Внутрішні перегородки - виконані вище 20 поверху, фасад викладений весь крім 32 поверху.

4) Вікна та утеплення фасаду - підрядчики вже є, з ними є домовленість, вікна почали вже встановлювати на 13-му поверсі. До наступних зборів (20.10.2012) більшість вікон мають бути встановленими. Фасад мають закінчити за 2 місяці.

5) Ліфти - в понеділок мають оплатити аванс і за 2,5 місяці ліфти мають доставити, після чого, ймовірніше за все що за зиму, вони будуть змонтовані. Ліфти мають бути корейські чи японські, більш усього що Сігма, два по 1000 кг і одни на 600 кг.

6) Підвід комунікацій до секції (вода, каналізація та електрика) - по підводу води ведуть перемовини з Водоканалом, підвід почнуть більш усього що не раніше другої половини жовтня - хочуть уникнути спекуляції зі сторони політиків на піарі над розкопаним впоперек житловим двором.

7) Стяжка та штукатурка - обладнання для виконання штукатурних робіт вже встановлено та запущено, стяжку мають скоро починати робити в підготовлених квартирах.

8) Теплопункт та опалення - для теплопункта шукають підрядчика зараз, вмикати опалення на зиму не планують.

9) Документи на 3-ю секцію - запевнили що з цим проблем не буде.

Вцілому Євген Вікторович висловив свою впевненість, що секцію вони закінчать до кінця року і що з весни можна буде почати ремонти. Фінансів вистачає, квартир нереалізованих також вистачає ще і в 3-ій і в 4-ій секціях (близько 70 і 30-ти відповідно), тобто добудовувати і вводити в експлуатацію буде за що.

Наступні збори мають проводитися за планом 20.10.2012 о 10:00.

P.S. Прошу утриматися від неконструктивних коментарів по викладеній інформації, т.я. я просто довів до вашого відома ту інформацію, яку отримав на зборах. Сподіваюсь це буде для вас стимулом активніше відвідувати збори, т.я. дуже дивно, що реалізовано вже близько 200 квартир, а на збори приходить щоразу близько 10-ти інвесторів.
 
primaveraДата: Суббота, 15.09.2012, 21:51 | Сообщение # 102
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 148
Репутация: 1
Статус: Offline
Армагедон, дуже дякую за найдетальніший звіт по зборах!
 
МечтаДата: Воскресенье, 16.09.2012, 00:30 | Сообщение # 103
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 203
Репутация: 2
Статус: Offline
инвесторы 3-ей секции 199 и 209 квартир! какие у вас планировки? У вас нет кухни?
 
ArmageddonДата: Воскресенье, 16.09.2012, 12:01 | Сообщение # 104
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 353
Репутация: 8
Статус: Offline
Мечта, а чому Ви так подумали?
 
МечтаДата: Воскресенье, 16.09.2012, 14:16 | Сообщение # 105
Активный инвестор
Группа: Проверенные
Сообщений: 203
Репутация: 2
Статус: Offline
я поднималась на эти этажи и кухни там не нашла...там типа квартиры-студио, как раз перед кухней стена.....
 
Форум инвесторов "УКО" » Общий раздел » Общение инвесторов Олевской 13/50 и 15 » Стоительство дома №15 (3 секция)
Поиск: